SCAN DRYER - Osuszacze - Ziębnicze - Adsorpcyjne - Sprężarki - Zbiorniki. Oceniacie przydatność na 0, widzieliście już 11 razy, możecie też zobaczyć jeśli was ciekawi ten temat, który trwa m s. • - Zapraszamy do dyskusju, czytajcie i zobaczcie : co inni piszą i myślą.
 • - Scan Dryer to szwedzka firma zajmująca się produkcją i dostawą przede wszystkim różnego typu osuszaczy powietrza, zbiorników powietrza oraz osprzętu w postaci separatorów, filtrów, zaworów itp.

  Scan Dryer to firma od 35 lat na rynkach europejskich i światowych, szwedzka jakość i doświadczenie. Mamy duży udział w projektach związanych z rynkiem morskim lecz również jesteśmy obecni na rynku tzw. lądowym gdzie dostarczamy swój sprzęt.

  HISTORIA FIRMY

  Scan-dryer został założony w 1876 roku przez inżyniera Karla F. Fischera. Produkcja oraz siedziba firmy znajduje się w Vaggeryd (Szwecja).
  Nasza firma opracowuje i dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów rozwiązania w zakresie osuszania sprężonego powietrza. Mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym od projektu do końcowego produktu, dzięki czemu mamy pewność, co do jakości oferowanych przez nas wyrobów. Nasze produkty opracowywaliśmy przez lata tak, aby osiągały jak najwyższą jakość. Oferowany przez nas asortyment jest dostępny na całym świecie oraz ma zastosowanie w różnych środowiskach takich jak przemysł morski, przemysł spożywczy, przemysł wydobywczy, elektrownie nuklearne i wiele innych gałęzi przemysłu.
  Scan Dryer dostarcza na prośbę Klienta sklasyfikowane osuszacze sprężonego powietrza do różnych towarzystw klasyfikacyjnych takich jak DNV, Germanisher Lloyd, Lolyds register i innych. Witamy w Scan-dryer, twój partner w technologii sprężonego powietrza, firma na której Klient może polegać. : SCAN DRYER - Osuszacze - Ziębnicze - Adsorpcyjne - Sprężarki - Zbiorniki